Загрузка...
0
Час роботи: 10:00-18:00 Пн.-Пт.
  • UA|RU
  • 0
  • 0
  • 0

Пензель для нанесення тональної основи PUR Skin Perfecting Foundation Brush

Артикул: 951656010
(0 відгуки)
В наявності
1,079 грн.
Додати в порівняння

Пензель для нанесення тональної основи Skin Perfecting Foundation Brush

Skin Perfecting Foundation Brush - інноваційна супер-м'яка кисть із синтетичного волокна, створена спеціально для рівномірного нанесення і розподілу рідкої тональної основи. Підходить, як для обличчя, так і для тіла.

Подаруйте собі справжнє блаженство від нанесення макіяжу на обличчя, шию і тіло, з інноваційним пензлем для рідкої тональної основи від PÜR! Skin-Perfecting Foundation Brush має ідеальний дизайн для вашої зручності: велика ручка кисті забезпечує комфорт і впевненість у повному контролі процесу, а унікальна овальна форма щітки, покрита щільним м'яких шаром синтетичних волокон, що забезпечує легкий і рівномірний розподіл тональної основи по шкірі. Використовуючи цю кисть, кожен раз ви будете дивуватися наскільки природно виглядає рівномірний шар тональної основи, повністю насолоджуючись процесом нанесення макіяжу!

Використовуйте пензель Skin-Perfecting Foundation Brush для нанесення 12-годинної тональної основи Bare It All ™ від PÜR, або для розтушовування вашої улюбленої пудри, бронзера або тонального крему, щоб в результаті насолодитися ідеально рівним і гладким фінішем!

Використовуйте інноваційний пензель Skin-Perfecting Foundation Brush для нанесення ідеально рівного тону на обличчя, шию і тіло.

Loading...
Покупці, які придбали Пензель для нанесення тональної основи PUR Skin Perfecting Foundation Brush, також купили