Загрузка...
0
Час роботи: 10:00-18:00 Пн.-Пт.
  • UA|RU
  • 0
  • 0
  • 0

Про PÜR

BEAUTY

—PÜR and Simple.

З моменту заснування і по сьогоднішній день PÜR Cosmetics створює свою ідеологію чистої краси:
Ідеальний макіяж за 60 секунд.
Поліпшення стану шкіри за 60 днів.

Компанія PÜR Cosmetics створена в 2002 році, в Атланті, США. Майже 20 років PÜR дарує жінкам красу і дбайливий догляд за допомогою косметики на основі ефективних формул з мінералами, вітамінами і антиоксидантами. Натхненний безмежною користю мінералів і натуральних рослинних компонентів, бренд PÜR створює косметичні продукти з екологічним та безпечним складом, які здатні вразити своєю багатофункціональністю і ефективністю.

PÜR Cosmetics – дочірня компанія франшизи Astral Health & Beauty. Ідеологія бренду в тому, що інноваційні технології здатні внести вагомий внесок в ефективний догляд за шкірою. Саме такі сучасні розробки, формули, дослідження і відкриття компанія використовує при створенні кожного косметичного продукту. Кожний засіб PÜR покликаний підкреслити вашу природну красу, вміло приховати недосконалості і поліпшити зовнішній вигляд шкіри за допомогою клінічно-підтвердженних технологій.

 

PÜR PERFORMANCE

Хоча інноваційне бачення PÜR втілюється в складних формулах, філософія компанії дуже проста: Високоякісні продукти, що відповідають важливим людським цінностям - виняткова користь, екологічність і абсолютна безпека. У складі всіх косметичних засобів PÜR - висока концентрація мінералів, вітамінів і антиоксидантів для ефективного догляду. Безпечні і чисті формули продуктів, які не містять, компонентів тваринного походження. Крім того, продукція PÜR не має у своєму складі парабенів, глютену, тальку, вазеліну, мінеральних масел і SLS. Пензлі для макіяжу і інші фірмові make-up інструменти також є абсолютно етичними.

ALWAYS PÜR,

Always Cruelty Free

У складі всіх косметичних засобів PÜR - висока концентрація мінералів, вітамінів і антиоксидантів для ефективного догляду. Безпечні і чисті формули продуктів, які не містять, компонентів тваринного походження. Крім того, продукція PÜR не має у своєму складі парабенів, глютену, тальку, вазеліну, мінеральних масел і SLS. Пензлі для макіяжу і інші фірмові make-up інструменти також є абсолютно етичними.